Перейти до основного вмісту

Медіаграмотність


Онлайн-курс "Verified" зосереджується на головних проблемах сучасного медіа простору - дезінформації та фейках. Курс дає базовий інструментарій з медіаграмотності, чітка структура робить курс легким для засвоєння. Крім того, для тих, хто бажає заглибитись та отримати грунтовіші знання, в деяких модулях є посилання на додаткові матеріали з теми. 
Весь курс з медіаграмотності можна пройти за 9 годин. Навчання складається з 5 розділів та доступне двома мовами: українською та англійською. Після проходження курсу можна отримати практичні навички інформаційної грамотності та навчитися "здоровому споживанню інформації". Курс містить навчальні відео, інтерв'ю та статті.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Всі люблять меми, чи не так?

З розвитком технологій з'являються і нові жанри журналістики. Окрім традиційних заміток, репортажів та і нтерв'ю, ми можемо дізнаватися інформацію з подкастів, вебінарів та різних інтернет-креатив ів. Одними з таких креативних способів донести інформацію до читача є так звані меми.  За визначенням , що ми можемо знайти: меми — зображення, відео або текст поширюваний через мережу інтернет, що набуває популярності в короткий проміжок часу, згодом стрімко її втрачає. Інтернет-меми стали настільки популяними, що навіть створені інтернет-енциклопедії: російськомовна Lurkmore.to  та україномовні Енциклопеція Драматики , Файна Меморія та Інциклопедія .  Меми — це не тільки картинки для розваги з бейбі Йодою або ж Дрейком, це також цікаві ілюстрації, які допомагають запам'ятати корисну інформацію, наприклад зі шкільної програми. Я вважаю, що такі меми можуть бути могутньою пропагандою української культури та історії. Меми — це вже невід'ємна частина поп-культури, адже якими се

Онлайн-ЗМІ

Інтелект-карта складена на основі книги "Інтернет-медіа" Артема Захарченка .